Семінар працівників культури Пулинської селищної ради в с. Нарцизівка

Дата: 06.09.2018 15:56

Фото без опису   6 вересня в клубі села Нарцизівка Зеленополянського старостинського округу відбувся  семінар клубних та бібліотечних  працівників КУ «Центр культури і дозвілля» Пулинської селищної ради. Для участі в семінарі запрошені очільники старостинських округів Пулинської громади.

По дорозі учасники семінару відвідали заклади культури в селах Ясна Поляна, Пулино-Гута, Зелена Поляна. Далі усі  завітали до маленької мальовничої Нарцизівки, де в оновленому затишному сільському клубі, говорили про здобутки, завдання та проблеми галузі.

Відкрили семінар Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та в.о.старости Зеленополянського старостинського округу Марія Поліщук.

З різних питань на семінарі виступили начальник відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Георгій Андрійчук, головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради  Лариса Громська, завідуюча Пулинською селищною бібліотекою Олена Грозовська, головний бухгалтер відділу гуманітарного селищної ради Людмила Горбатюк. В обговоренні взяли участь зав.клубом с.Ялинівка Світлана Черниш, директор СБК с.Стара Олександрівка Станіслава Цаплінська, в.о. старости Кошелівського старостинського округу Станіслав Климчук.Фото без описуФото без опису

На завершення семінару аматори Нарцизівського клубу подарували присутнім невеличкий концерт, за участю жителів села Нарцизівка. Ініціатор такого творчого життя в маленькому селі – завідуюча клубом Валентина Опанащук. Валентина Вікторівна -молодий працівник, щира й відкрита, яка повністю віддається роботі, створює затишок у сільському клубі, згуртовує навколо себе молодь, дарує своїм землякам світлі промінчики радості і насолоди серед нелегких сільських щоденних турбот. Помітно, що це те місце, куди люди йдуть із задоволенням поспілкуватися й відпочити.

Сьогодні,  працівники культури отримали не лише практичну і методичну допомогу, а й естетичне задоволення. По дорозі додому учасники семінару жваво обговорювали, що кожен запозичив із виїзного семінару. Підсумок семінару однозначний: такі заходи мають бути, бо обмін досвідом на практиці – то найкраща школа.

Відділ гуманітарний селищної ради