З концертною програмою до Ягодинки

Дата: 28.08.2018 14:30

Співочий колектив «Червона калина» зі Старої Олександрівки набуває все більшої популярності. 26 серпня аматори сцени з концертною програмою виступили у с. Ягодинка.

Керівник колективу, директор Староолександрівського будинку культури Станіслава Цаплінська розповідає, що у Ягодинку вони приїхали на запрошення колеги Зої Бондарчук. Крім жіночого колективу, в концертній програмі виступив і дует «Вірні друзі» у складі Володимира Чернецького та Сергія Гуменюка. Карина Черниш виконала пісню «Буде мир над Україною, що зворушила присутніх.

Місцеві жителі тепло сприймали виступи, під музичні композиції навіть підтанцьовували.

Колективу щиро дякували. На концерті побувала і 80-річна мешканка села Є.Д.Назаренко, яка висловила вдячність аматорам сцени.

С. Цаплінська переконана, що такі зустрічі продовжуватимуться, адже додають людям життєвої енергії.