Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

У Пулинській ЗОШ відкрито медіатеку

27 серпня в приміщенні опорного закладу загальної середньої освіти Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. відкрито медіатеку. Це гарний подарунок педагогам та учням до Дня Знань.

Урочисте відкриття відбулося за участі селищного голови Олександра Гаврилюка, голови районної державної адміністрації Віктора Байди, начальника відділу освіти селищної ради Наталії Опанащук, директора ЗОШ Зої Лисюк, освітян та преси.

Загалом на облаштування медіатеки використано 360 тис. грн. Половина з них – 180 тис. грн. виділено з обласного бюджету, решта 180 тис. грн – з бюджету селищної ради. За них проведено ремонтні роботи, придбано стелажі, комплект комп’ютерного обладнання, меблі, жалюзі.

Сучасна медіатека – нове обличчя бібліотеки з величезним простором для навчання і комфортними умовами. «Це була наша мрія, яка стала реальністю», - сказала працівник медіатеки Валентина Сидоренко.

Директор опорного закладу ЗСО Пулинської ЗОШ З. А. Лисюк та учні подякували очільнику нашої громади, керівництву району за турботу про них та підтримку.

 « повернутися до списку новин