Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Із засідання сесії селищної ради

17 серпня відбулося засідання десятої сесії Пулинської селищної ради, на якому розглянуто низку важливих питань.

 

На засіданні йшлося: про зміну назви та затвердження Статутів закладів дошкільної освіти у новій редакції; ліквідацію сільських виборчих комісій; внесення змін до селищного бюджету 2018 року; прийняття автомобіля зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальної громади Пулинської селищної ради; демонтаж пам’ятників, що належать до символіки комуністичного тоталітарного режиму, та інше.

З інформацією виступили селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу освіти Наталія Опанащук, начальник відділу фінансово-економічного Людмила Сак, голова постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту Олена Мороз.

Депутатами ухвалено відповідні рішення. Зокрема термін – дитячі навчальні заклади (ДНЗ) відтепер змінюється у заклади дошкільної освіти (ЗДО), а їх завідувачі – на директорів.

Виконуючим обов’язки старост Ялинівського та Кошелівського старостинських округів дано термін: до 1 грудня 2018 р. демонтувати пам’ятники лідерам комуністичного режиму (Фрунзе та Щорсу), які знаходяться на території селищної ради.

 « повернутися до списку новин