Голова обласної ради В.Ширма з робочою поїздкою в Пулинах

Дата: 17.08.2018 10:02

16 серпня голова обласної ради Володимир Ширма та радник Житомирського ВП ЦРМС Віталій Римар побували в Пулинах. У приміщенні районної ради за участі місцевого керівництва відбулася зустріч з головами ОТГ та  старостами округів. На ній побував Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

У ході зустрічі проведено навчальний семінар під назвою: «Староста – герой нового часу». На ньому сільські старости мали можливість отримати відповіді на питання щодо їх повноважень та як краще вибудувати співпрацю з місцевою радою. Йшлося і про законодавчі аспекти діяльності старост, роз’яснено певні моменти з впровадження реформи освіти та охорони здоров’я в умовах децентралізації.

Крім цього, очільник обласної ради провів робочу зустріч з головами ОТГ та керівництвом району стосовно співфінансування КУ «Центральної районної лікарні» та стану доріг Пулинщини.