Люди дякують за відремонтовану дорогу

Дата: 16.08.2018 16:07

Хороші дороги – мрія не тільки водіїв, але і пішоходів. Добре, коли ці мрії перетворюються в реальність. Днями в Пулинах по вул. Освіти заасфальтували дорогу, за що люди вдячні селищній раді та її очільнику Олександру Гаврилюку.

Пенсіонерка Валентина Захарчук мешкає по вул. Покровській. «Навпроти мого будинку після дощу постійно стояла калюжа, а тепер – по-іншому: скрізь рівно і гладенько, – розповідає жінка і додає. – Мені хоч і важко (дуже болить нога), але я щотижня помалу ходжу до автостанції в ларьок купувати хліб. Раніше доводилося обминати ямки, дивитися уважно під ноги. Тепер іти добре, можна із заплющеними очима (жартує вона). Та і в бік кладовища не буде машини підкидати».

Володимир Острогляд, який проживає на вул. Затишній, має інвалідність. Постійно пересувається на велосипеді. Він радіє з того, що дорога з твердим покриттям по вул. Освіти має невеликий з’їзд на вул. Затишну. «Дорога відмінна, – каже Володимир Олександрович. – Дай, Боже, здоров’я тим, хто її зробив».