Портрет Наталії Пітри заноситься на районну Дошку пошани

Дата: 16.08.2018 08:34

Напередодні Дня Незалежності України щорічно оновлюється районна Дошка пошани. Колектив Пулинської селищної ради висуває на Дошку пошани кандидатуру начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Наталію Пітру.

Фото без описуНаталія Василівна працює в селищній раді головним бухгалтером з 2005 року. У 2017 – була призначена на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера. Н. В. Пітра володіє високими професійними знаннями, навичками, організаторськими здібностями. Оперативно приймає рішення, що стосуються її діяльності. Відповідальна, швидко виконує поставлені перед нею завдання. Сумлінно виконує свій службовий обов’язок. Неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами райдержадміністрації, обласної, районної та селищної ради.