Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

ГО «Дніпро-Січ» нагадала про декомунізацію

До Пулинської селищної ради надійшов лист-звернення від громадської організації «Дніпро-Січ». У ньому йшлося про те, що на території Ялинівського та Кошелівського старостинських округів до цього часу збереглися пам’ятники комуністичним лідерам радянських часів. Згідно з Законом про декомунізацію, який діє в Україні з травня 2015 року, вони мають бути демонтовані.

Розпорядженням селищного голови Олександра Гаврилюка було створено комісію. Її керівником призначено голову постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту Олену Мороз. 14 серпня члени комісії побували у Старій Олександрівці та Кошелівці, де знаходяться пам’ятники колишнім активним партійним діячам – Михайлу Фрунзе та Миколі Щорсу.

Обидва пам’ятники були споруджені за кошти місцевих господарств. До реєстру історичних пам’яток вони не належать, історичної цінності – не мають.

Членами виїзної комісії обговорено ситуацію та прийнято рішення: винести це питання на розгляд чергового засідання сесії селищної ради, яке відбудеться 17 серпня.

   « повернутися до списку новин