У Пулинах збудували дорогу з твердим покриттям

Дата: 15.08.2018 09:44

Завершуються останні роботи з капітального ремонту дороги з твердим покриттям по вул. Освіти у смт Пулини. Ця раніше проблемна ділянка стала тепер комфортною і зручною для водіїв та пішоходів.

Фото без описуБудівництво дороги проводило товариство А. Сароян. Люди старалися, працювали у пізній час та вихідні. Тепер до Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради, Пулинської загальноосвітньої школи, селищного кладовища у будь-яку пору року можна зручно доїхати чи пройти. Та й жителям вул. Освіти, Покровської, Перемоги, Затишної, котрі звикли сюдою ходити, стало комфортніше.

Мешканка вул. Освіти №3 пенсіонерка Ніна Криницька каже, що вона в Пулинах живе 47 років. За всі часи такої хорошої дороги, як тепер, тут іще не було. Підлітки не можуть натішитись, катаються на велосипедах до самого вечора. Жінка вдячна селищному голові О. С. Гаврилюку і всім, хто долучився до цієї доброї справи. «Думаю, що всі люди будуть задоволені дорогою, - говорить Ніна Григорівна, - аби лише важкогабаритним транспортом не зіпсували її».

«Дороги – це наші податки, - наголошує селищний голова Олександр Гаврилюк. – І як все інше їх треба берегти».