Діти насолоджуються літом

Дата: 10.08.2018 16:35

Тішаться сонечком діти і слухають музику літа. Літо-літечко, яке ж ти тепле, ласкаве, щасливе – ми тебе любимо. Так оздоровлюються дошкільнята в Пулинському ЗДО №1 «Ялинка» .

Нині наш заклад відвідує близько 60 дітей. Тут створені належні умови для збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я малят, створено розвивальне середовище, що сприяє пізнавальному розвитку і формуванню у дитини ціннісних уявлень про довкілля, збагачує практичний досвід через залучення до різних видів діяльності – ігрової, рухової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької.

Одним словом, діти тут граються, загартовуються, споживають смачну і корисну їжу, вчаться дружити. І завдання нам, дорослим, оберігати комфортне життя малят в садочку.

Оздоровлюйтесь разом з нами. Гарного літечка!!!

Тетяна Колесник, завідувачка ЗДО №1 «Ялинка».