Театр ростових ляльок завітав до Пулино-Гути

Дата: 07.08.2018 15:33

Гарний подарунок отримала дітвора Пулино-Гутського старостинського округу від місцевого депутата О.О.Гаврилюка. За його спонсорської допомоги 5 серпня до сільського будинку культури завітав Житомирський театр ростових ляльок.

Староста округу Тетяна Буковенко розповідає, що театр демонстрував виставу «Щоб не трапилось біди, пам’ятайте правила завжди!». Зала сільського закладу культури була переповнена глядачами. З трьох сіл округу (Ясенівка, Чернявка, Пулино-Гута) на виставу прийшло 70 діток та 30 дорослих. Вистава була повчальною для дітлахів. Адже вони дізналися як поводитись з електроприладами і незнайомими людьми на вулиці, ознайомилися з правилами поведінки на воді.

Між правилами поведінки були розважально-навчальні програми, дискотека та фотосесія зі звірятам.

Малечі було настільки весело, що вони не хотіли розходитися по домівках.

Батьки вдячні депутату за турботу про їхніх дітей.