У світі цікавого

Під такою назвою 29 липня у дитячому відділі Пулинської селищної бібліотеки відбулося чергове засідання читацького клубу за інтересами.

Діти охоче розповідали як цікаво, змістовно проводять свої канікули. Так, Настя Шлапак відпочивала в таборі «Артек» і поділилася своїми незабутніми враженнями. А Софія Козачок розповіла про Туреччину, де відпочивала протягом місяця. Вона порадувала нас знову, декламуючи поезії про рідний край, його природу, рідну мову. Офатенко Даша і Хоменко Діана відпочивали в чудовому місті Одеса.

Далі було проведено майстер-клас «Моя коса – моя краса», де переможницею стала Неборачко Руслана.

Ніхто не залишився осторонь, коли за солодким столом йшла бесіда про 12 секретів сімейного щастя – це вірність, злагода, повага, уміння вибачати, обмін думками, виховання, мораль, власний приклад, самосвідомість, надійність, працьовитість, цілеспрямованість.

Завершилася зустріч веселими та корисними іграми для дітей.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу.