Надаємо шефську допомогу військовій частині

Пулинська громада зібрала кошти (одноденний заробіток), щоб надати шефську допомогу військовій частині А 2076 міста Новограда-Волинського. За них закуплено побутові товари та потрібні матеріали.

Продовжуючи усталені традиції шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, з метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби та налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва Пулинською громадою зібрано кошти одноденного заробітку в сумі 74731 грн. А саме: селищна рада – 15780 грн; відділ освіти, ЗОШ та дошкільні заклади – 48963 грн; відділ гуманітарний – 5965 грн; КБП «Пулинський водоканал» – 4023 грн.

Товари найближчим часом будуть відправлені до місця призначення.