Літній табір у Громадському центрі

Дата: 20.07.2018 15:17

20 липня завершила свою роботу перша зміна щорічного літнього дитячого табору «Зміни життя на краще», який діє при Пулинському Громадському центрі дев’ятий рік поспіль. Тут відпочило 60 дітей віком від 7 до 12 років.

Це школярики Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та гості, котрі приїхали на літній відпочинок до своїх бабусь і дідусів.

Директор Громадського та бізнес центру Надія Сірик розповідає, що в таборі діти поглибили знання англійської мови, навчалися рукоділлю. Були також спортивні, командні та дискусійні заняття. Упродовж проекту «Зелені Пулини», тема якого «Чотири стихії», учасники табору обговорювали взаємозв’язок стихій з людиною.

З дітворою працювали 20 волонтерів-підлітків, які раніше займалися в Громадському центрі, брали участь у літніх таборах.

Для творчих дітей планується відкриття ще однієї літньої табірної зміни.