День хрещення Руси-України

28 липня в Київському Кафедральному Патріаршому соборі відбудеться Божественна Літургія, присвячена 1030-річчю з Дня хрещення Руси-України. Після її завершення від Володимирського собору розпочнеться багатотисячний Хресний хід до пам’ятника князю Володимиру на Володимирській гірці, де буде проведено урочистий молебінь з нагоди свята.

Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

Київський Патріархат – Помісна Українська Церква запрошує взяти участь у Богослужінні та Хресній ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату: кому не байдужа доля Українського Православ’я, хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву!