Музей наповнився дитячими голосами

18 липня до художнього музею «Пулинські барви», де нещодавно відкрито колективну виставку «До витоків»,  завітали юні учасники табору-відпочинку, що нині діє у Громадському центрі.

Різного віку дітлахів, а їх було близько 60 (по 20 дітей у кожній групі), радо зустрічала зберігач музейного фонду Комунальної установи «Центр культури і дозвілля» селищної ради Марія Ващенко. Вона показала юним відвідувачам, котрі прийшли з очільником Громадського центру Надією Сірик та волонтерами, усі три зали, де розміщені роботи митців. Розповіла про художників, які їх створили.

Найбільше дітей зацікавили вироби зі скла та пейзажі.

В музеї школярі дізналися багато нового і цікавого, зробили пам’ятні фото. Тож порадять своїм друзям, аби також відвідали виставкові зали музею, долучившись до прекрасного.