Із засідання сесії

5 липня відбулося засідання дев’ятої позачергової сесії Пулинської селищної ради. З першого питання: про початок повноважень старости сіл Пулино-Гутського старостинського округу доповідала голова селищної територіальної комісії Ольга Немеровська.

На сесії розглянуто і низку інших питань, серед яких – надання комунальному підприємству КБП «Пулинський водоканал» селищної ради функцій ритуальної служби на території громади; внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік; про ініціювання створення Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад; оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна. По усіх їх ухвалено рішення.

Також ухвалено рішення стосовно надання з селищного бюджету одноразової грошової допомоги в сумі 5000 грн багатодітній сім’ї погорільців із села Колодіївка.

Новообраний староста Пулино-Гутського старостинського округу Тетяна Буковенко склала присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Селищний голова Олександр Гаврилюк та депутати привітали Т.Д.Буковенко з цією важливою подією.