Побували у Зеленополянському старостинському окрузі

Працівники Пулинської селищної ради, з метою надання практичної та методичної допомоги, відвідують старостинські округи громади.

4 липня заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Макеєнко, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Анатолій Саюк, спеціаліст-землевпорядник Ірина Грибан, спеціаліст відділу гуманітарного Тетяна Андрійчук та кореспондент сайту «Пулинська громада» Катерина Черниш побували у Ясенівці та Зеленій Поляні.

Зокрема Т. В. Андрійчук побувала у двох сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини. «Наші зустрічі з такими батьками, - говорить вона, - забезпечують запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, попереджають насилля у сім’ї».

В цілому виїзди дають можливість краще володіти ситуацією на місцях, допомагають у вирішенні нагальних питань.