Захищали честь області у Скадовську

З 28 червня по 1 липня у місті Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські фінальні змагання з футболу під девізом: «Хто ти, майбутній Олімпієць?». У них взяли участь вихованці ДЮСШ Пулинської селищної ради.

Наші юні футболісти стали переможцями обласного турніру. Тож їм випала почесна місія: захищати честь Житомирщини на Всеукраїнських змаганнях.

Команда дитячо-юнацької спортивної школи гарно стартувала: у першій грі вони перемогли футболістів «Колоса» Чернівецької області з рахунком 2:0. Голи забили Володимир Костриця та Олексій Бакиєв.

– Усього в змаганнях брали участь 14 команд з усієї України, – каже директор ДЮСШ Роман Павлюк. – Наші вихованці виступили непогано. Будемо сподіватися, що наступний рік принесе ще кращі результати. А загалом діти задоволені. Крім того, що побачили багато нового, купалися та відпочивали біля моря.