Вперше відзначили День громади

Дата: 29.06.2018 18:23

Яскраве, колоритне свято – День Пулинської громади відбулося 28 червня в селищному парку. На нього прибуло чимало гостей з інших громад, серед яких й аматорські колективи. На свято також завітали народні обранці. Присутніх вітав головний організатор свята – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

День громади розпочався флешмобом місцевого дитячого «Зразкового хореографічного колективу «Колорит», який надав присутнім веселого настрою та бадьорості. А на території парку вабили око присутніх виставки народних умільців, працювали дитячі атракціони, гойдалки й інші забави.

Гарно потрудилися господині: намети старостинських округів та організацій красувалися вишуканими наїдками.

Свій намет представив і ФК «Фанат», у якому, до речі, господарювали чоловіки, готуючи шашлики й інші м’ясні страви.

Тим часом біля сцени збиралися люди, де відбулися виступи та нагородження переможців номінацій.

У своєму вітальному слові Олександр Гаврилюк також привітав присутніх з Днем Конституції України, закликав любити рідну землю, берегти її.

Ведуча заходу, працівник відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська наголосила, що у цей час, коли ми мирно відпочиваємо, на сході країни іде війна. Двоє наших земляків загинуло. Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Присутніх також вітали народний депутат України Володимир Литвин, депутати обласної ради Тарас Собко, котрий передав вітання голови обласної ради Володимира Ширми, та Дмитро Кропачов, голова райдержадміністрації Віктор Байда, голова районної ради Анатолій Липко та інші. У виступах наголошувалось, що громада розвивається, ремонтуються дороги, красивішає селище.

Насиченою була концертна програма: веселі українські пісні, танці, виступи з бойового мистецтва – усе це перепліталося з нагородженням переможців номінацій. А саме:

- «Золоте весілля» - Діна Степанівна, Іван Дмитрович Черниші (смт Пулини);

- «Срібне весілля» - Світлана Дмитрівна, Василь Якович Мартинови (с.Чернявка);

- «Молода родина» - Вадим Ігорович та Яна Олексіївна Іванови (смт Пулини);

- «Меценат року» - Іван Антонович Прокопчук (с.Сколобів);

- «Почуття обов’язку» - Аліна Юріївна Слунська – молодий медпрацівник (с.Чернявка); Надія Іванівна Рябченюк – депутат селищної ради (с.Івановичі); Володимир Олександрович Нагорний – керуючий виробництвом «Діва Агролан» (с.Кошелівка);

- «Світ захоплень» - Юрій Миколайович Савчук – пасічник, (с.Пулино-Гута), Петро Дмитрович Лисюк – фотограф (смт Пулини), Олександра Опанасівна Опанащук – любитель-орнітолог (смт Пулини);

- «Самобутній талант» - Гвідон Гвідонович Ковнацький (с.Веснянка);

- «Відкрите серце» - Світлана Анатоліївна Корнійчук (с.Зелена Поляна) та Віра Володимирівна Денисюк (с.В’язовець);

- «Багатодітна родина» - Аліна Валеріївна, Олег Леонідович Кравець (с.Сколобів); Леся Іванівна, Петро Миколайович Гаврилюки (с.Пулино-Гута);

- «Творче довголіття» - Іван Васильович Грибан (смт Пулини);

- «Квітуче подвір’я» - Галина Петрівна Боярчук (смт Пулини) та Анатолій Сергійович Опанащук (с. Ягодинка);

- «Життя прожити – не поле перейти» - Анастасія Павлівна Левкович (с. Ялинівка) та Ядвіга Адольфівна Вікарчук (с. Нарцизівка);

-«Наймолодший житель громади» - Катерина Грибан (с. Ясенівка);

- «Спортивна надія» - Олександра Опанащук (смт Пулини);

- «Козацька звитяга» - Володимир Олександрович Лисюк (смт Пулини).

Свято тривало майже до 17 години. Люди відпочивали. Народні аматори показали свої таланти та побачили таланти інших. Розвагам дітей не було меж.

Селищна рада дякує спонсорам та всім, хто долучився до святкування.