Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Від позиції кожного із нас залежить багато

На червневому засіданні виконавчого комітету Пулинської селищної ради розглянуто питання стану злочинності та правопорядку на території Івановицького та Ялинівського старостинських округів.

За інформацією правоохоронців, за 5 місяців нинішнього року до поліції з с. Івановичі надійшло 25 заяв та повідомлень. За скоєння адміністративних правопорушень притягнуто до адміністративної відповідальності 20 осіб:

- виготовлення самогону – 6;

- вчинення насильства в сім’ї – 4;

- розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та поява у нетверезому стані – 5;

- дрібне хуліганство та порушення термінів перереєстрації гладкоствольної зброї по 2 особи, дрібна крадіжка – одна.

По Ялинівському старостинському окрузі за скоєння адміністративних правопорушень притягнуто до адміністративної відповідальності 25 осіб:

- виготовлення самогону – 4;

- вчинення насильства в сім’ї – 6;

- розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та поява у нетверезому стані – 8;

- кілька правопорушень складає дрібне хуліганство та порушення термінів перереєстрації гладкоствольної зброї.

Розглянувши питання стану злочинності у старостинських округах, викликає занепокоєння таке негативне явище як самогоноваріння. З року в рік правоохоронцями проводиться боротьба з самогоноварінням, але цей «бізнес» продовжує процвітати.

В. о. сільських старостів говорять, що з питання самогоноваріння до них нерідко усно звертаються мешканці громади, але письмові звернення чи заяви надавати не хочуть. А це і є основною причиною, без якої не можна порушити справу.

Старший дільничний офіцер поліції Юрій Єрега, коментуючи ситуацію, сказав, що для того, аби притягнути до відповідальності самогонника, на ім’я старости чи в поліцію повинна надійти заява. Тоді правоохоронці виїжджають на місце, складають адміністративний протокол і справу передають до суду. При наявності доказів за виготовлення і збут самогону накладається штраф від 1700 грн.

«Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати процес самогоноваріння, – говорить секретар селищної ради Олена Гузюк. – Не будьмо ж байдужими! Адже саме ми є творцями свого майбутнього!».

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин