Боротьба проти рейдерських захоплень в аграрному секторі!

За ініціативою Мін"юсту на Житомирщині функціонує антирейдерський аграрний штаб, завданням якого є:

- забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю;

- сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень;

- швидке та ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна;

- надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки майна аграріїв.

Представниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області розроблено графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відповідно до якого здійснюються виїзди у населені пункти та надається юридична допомога на місцях.

Корисна інформація за електронним посиланням: http://www.ztobljust.gov.ua/Info/MOBILNI_TOCHKI_DOSTUPU_DO_SISTEMI_BEZOPLATNOYi_PRAVOVOYi_DOPOMOGI

Телефон «гарячої лінії»: (0412) 22-52-84, 47-47-50.