Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Спільними зусиллями

Дата: 18.06.2018 14:24
Кількість переглядів: 700

Аварійні дерева при дорозі та їх пишні крона не тільки можуть створити загрозливу ситуацію, але і порушувати видимість на шляхах. Тому такі дерева підлягають видаленню чи кронуванню.

Фото без описуНачальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Віктор Саюк говорить, що по кронуванню та видаленню дерев велику допомогу надає РЕМ. 15 червня в Пулинах на розі вулиці Шевченка та автошляху, що веде в бік Ясної Поляни та Кошелівки, спільними зусиллями селищної ради та працівників РЕМу, під керівництвом головного інженера Юрія Сидорчука, кроновано кілька дерев. Тепер проїжджа частина автошляху добре проглядається.

Селищна рада висловлює вдячність працівникам РЕМу за допомогу.

.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних