З фестивалю повернулися з нагородою

Дата: 13.06.2018 08:16

9 червня у смт Черняхів відбувся обласний пісенний фестиваль «Козацька воля». На нього були запрошені кращі співочі колективи Житомирщини, серед яких - народний чоловічий вокальний ансамбль «Промінь» з Пулин.

Таке свято наші сусіди проводять не вперше. Цьогоріч воно набуло особливого розмаху, отримавши підтримку народного депутата України П. Дзюблика.

Як і годиться головною на фестивалі була українська пісня. Вона особливо потрібна зараз, коли на сході країни триває війна з Росією. Адже саме козацька пісня є музикою бойового лицарства українців.

Тож разом з відомими колективами «Льонок» (м. Житомир), «Чіп» (смт Хорошів), «Капелюхи» (смт Коростишів) там виступив наш «Промінь», отримавши звання лауреата.

А кульмінацією свята став виступ народного артиста України Павла Зіброва.