Нарада викладачів образотворчого мистецтва у місті над Случчю

8 червня на базі школи мистецтв м. Новограда-Волинського проведена нарада викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання Житомирщини. В ній взяли участь працівники Пулинської школи мистецтв селищної ради – директор Василь Бернацький та викладач Олена Рачкован.

Учасники наради відвідали Меморіальний музей Лесі Українки та родини Косачів. Ознайомилися з історико-мистецькими пам’ятками древнього Звягеля, переглянули відео роботи місцевого художника на тему: «Інструменти та матеріали художників минулого».

Крім цього, там була організована виставка творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва учнів Новоград-Волинської школи мистецтв та вихованців художнього відділу Пулинської школи мистецтв.