Діє центр надання соціальних послуг

Дата: 08.06.2018 14:57

Щомісячно за участі Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка та начальника відділу гуманітарного Георгія Андрійчука проводяться наради з соціальними робітниками КУ «Центр надання соціальних послуг», які звітують про свою роботу.

Центр надання соціальних послуг забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, соціальне обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (що досягли 18-річного віку), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, котрі повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Платні соціальні послуги центр надає громадянам, що не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу.

На обліку комунальної установи перебуває 91 чоловік. Це одинокі непрацездатні громадяни, пенсіонери та інваліди, котрим надають послуги 11 соціальних робітників.

Соціальні робітники згідно з графіком двічі на тиждень відвідують закріплених для обслуговування громадян, виявляють їхні потреби, надають відповідну допомогу.

Соціальними робітниками надаються такі послуги:

- придбання і доставка товарів з магазинів чи ринку, медикаментів за кошти осіб, що обслуговуються;

- виклик лікаря, надання допомоги у проведенні періодичних медичних оглядів;

- допомога у прибиранні житла, пранні білизни, дотримання особистої гігієни, ремонту одягу, забезпечені паливом;

- оформленням документів на отримання субсидій та інших видів соціальних допомог, внесення платежів;

- допомога в обробітку присадибних земельних ділянок (не більше як 0,02 га за сезон);

- читання преси й інші соціальні послуги.

Центр надання соціальних послуг утворений рішенням третьої сесії селищної ради від 21 грудня 2017 року.

Селищний голова та начальник відділу гуманітарного переймаються проблемами соціальних робітників та підопічних, допомагають вирішувати питання, що виникають у ході роботи, дають поради.

Наталія Вацьківська, директор центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради.