Яскравий сімейний фестиваль в Пулинах

Дата: 04.06.2018 01:22

Грандіозне свято для дітей та їхніх батьків відбулося 3 червня на селищному стадіоні ДЮСШ. Його організувала агро-компанія «ILTA» та СТОВ «Надія ВП».

З самого ранку тут тривала підготовка до свята: встановлювались батути, атракціони, музична апаратура, намети для харчування, столи, лави, готувалася зона для відпочинку.

Близько 12 години почали збиратися люди. При вході на стадіон учасників сімейного фестивалю зустрічала молодь у жовтих футболках. Дітворі вручали іменні кепки від сонця та пакети зі спеціальними купони, які можна було обміняти на солодощі, фрукти, напої.

А далі діти поринули у гущу розваг. Вони були активними учасниками цікавих конкурсів, естафет, майстер-класів. Працювала фото зона, різні атракціони.

Присутніх вітали очільники згаданих компаній, голова районної ради та Пулинський селищний голова. Анатолій Липко та Олександр Гаврилюк вручили дипломи і подарунки активним учням, переможцям конкурсів та змагань.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Свято супроводжувалось українськими піснями, веселощами, дитячим сміхом, танцями.

Гарного настрою присутнім додав гурт «Чіп».

Двоє «вікінгів» здивували своєю неймовірною силою: у їхніх руках гнулися металеві предмети.

А далі були змагання з армрестлінгу та інші.

Свято зібрало велику кількість учасників. Сюди завітала дітвора не тільки зі старостинських округів Пулинської громади, але і Мартинівської та інших сіл. Діти залишилися задоволеними, адже таке грандіозне свято в Пулинах проводилося вперше.