31 травня – пам’ятний день учням школи мистецтв

Останній день травня надовго запам’ятається вихованцям Пулинської школи мистецтв не тільки тим, що побували у сесійній залі обласної ради, але і фото сесією у визначних місцях Житомира.

Перед початком сесійного засідання учні під керівництвом викладача школи мистецтв Яни Сомплавської (без музичного супроводу) виконали Державний Гімн України.

Директор школи мистецтв Василь Бернацький розповідає, що присутні в залі допомогли юним вокалістам співати. Це було дуже зворушливо.

Депутати подякували юним виконавцям словесно і солодкими подарунками. Затим учні пішли в місто гуляти та фотографуватися на згадку.

В.М.Бернацький висловлює щиру подяку начальнику відділу освіти Пулинської селищної ради Наталії Вікторівні Опанащук за допомогу з підвозом дітей; керівнику «Зразкового хореографічного колективу «Колорит» Максиму Сергійовичу Пташнюку і директору Центру дитячої та юнацької творчості Оксані Олександрівні Василенко за те, що юні вокалісти виступили в гарних костюмах; директору Центру культури і дозвілля Олені Володимирівні Оріховській за допомогу з одягом.