Утворено дільничні виборчі комісії, визначено їх склад

17 червня відбудуться перші вибори старости у Пулино-Гутському старостинському окрузі Пулинської селищної ради. Склад дільничних виборчих комісії наступний:

Пулино-Гутська дільнична виборча комісія №181094

Голова комісії – Грибан Людмила Іванівна;

Заступник голови – Лісіцький Роман Валентинович;

Секретар – Кравченко Марія Миколаївна.

Члени комісії: Грибан Світлана Андріївна, Залевська Галина Володимирівна, Корзун Світлана Петрівна, Корнійчук Юлія Леонідівна, Костриця Світлана Миколаївна, Сак Тетяна Вікторівна, Сінкевич Ігор Миколайович.

Чернявська виборча комісія№181095

Голова комісії – Грибан Світлана Миколаївна;

Заступник голови – Жальчук Тетяна Борисівна;

Секретар – Брикова Катерина Федорівна.

Члени комісії: Бойко Інна Миколаївна, Весельська Іванна Григорівна, Габриадзе Олеся Анатоліївна, Грибан Галина Миколаївна, Грибан Ніна Василівна, Грибан Тетяна Михайлівна, Запорожець Ірина Олександрівна.

Ясенівська дільнична виборча комісія №181096

Голова комісії – Поліщук Анжела Володимирівна;

Заступник голови – Приваренко Ганна Олександрівна;

Секретар – Нестеренко Тетяна Анатоліївна.

Члени комісії: Андрієнко Марія Вікторівна, Гаврилюк Наталія Анатоліївна, Грибан Анна Владиславівна; Грибан Галина Миколаївна, Лубіна Аліна Олексіївна, Маруха Катерина Миколаївна, Скаковська Любов Іванівна.

За інформацією Пулинської СВК, 2 червня дільничні виборчі комісії розпочинають свою роботу.