У Пулинській ЗОШ запрацював пришкільний табір

Дата: 30.05.2018 16:02

30 травня запам’ятається учасникам пришкільного табору «Сонечко», що діє при Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст., як День його відкриття.

Хоча табір розпочав свою роботу вчора, але за такий короткий час діти та їхні вихователі встигли підготуватися до виступу. День відкриття проходив у актовій залі школи. Учні презентували свої загони (їх чотири), співали, танцювали, говорили речівки.

Начальник табору, заступник з навчально-виховної роботи К. В. Глущенко розповіла, що в таборі, який працюватиме два тижні, оздоровлюються 108 дітей, 75 із них – пільговики. Початок роботи табору, для зручності батьків, з восьмої ранку. Тут діти снідають та обідають. Кожен день розписаний погодинно. Обов’язковими є зарядка-розминка та лінійка. На кожен день плануються відповідні заходи. Якщо батьки допоможуть з коштами, організують екскурсія до Житомира. Тож відпочинок має бути цікавим та змістовним.