Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Цікаве і різноманітне життя гуртківців

Володимир Лисюк не тільки керівник патріотичного гуртка «Сокіл-Джура», що діє при КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» селищної ради, але зі своїми вихованцями займається різьбленням по дереву.

Нещодавно у селищному парку пеньок зрізаного дерева вони перетворили в ексклюзивну дерев’яну квітку. А нині займаються роботою-різьбленням під назвою: «Риба, запряжена в козацьку чайку». Цей виріб планують поставити на території Центру, на видному місці. «Те, що ми робимо, допоможе дітям у житті», - каже Володимир Олександрович. 

Життя гуртківців та їх керівника цікаве і різноманітне. Вони часто відвідують різні заходи, куди їх запрошують. Нещодавно вихованці гуртка «Сокіл-Джура» взяли участь у святі «Навруз», що проходив у Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка, з показовим виступом.

У бібліотеці імені Василя Симоненка було проведено читання для школярів за участі наших гуртківців. Читали казку Сашка Лірника, вивчали зброю, малювали, спілкувалися.« повернутися до списку новин