Дата: 24.05.2018 09:56

Про виконані роботи та проведені заходи по Ялинівському старостинському округу весною 2018 року.

1. Прибрано сміття біля зупинок автобусів та в центрах сіл Ялинівка, Колодіївка, Юлянівка, Стара Олександрівка.

2. Проведено прибирання узбіччя дороги від с. Юлянівки до траси Київ-Чоп та від с. Ялинівки до Старої Олександрівки.

3. Наведено порядок: підбілено огорожі та пофарбовано біля пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні в селах Ялинівка, Стара Олександрівка, Колодіївка та монумента Капанадзе (с. Юлянівка), проведено роботи по благоустрою та фарбуванню братської могили в Юлянівці.

4. Проведено обкошування кладовищ в Ялинівці, Юлянівці, Колодіївці. На кладовищі в с. Ялинівка видалено дерева.

5. З нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні відбулись мітинги-концерти у с. Стара Олександрівка (8 травня), у с. Ялинівка та Колодіївка (9 травня).

Ігор Перегуда, в. о. старости Ялинівського старостинського округу.