Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

18 травня – Міжнародний день музеїв

У художньому музеї «Пулинські барви» Центру культури й дозвілля Пулинської селищної ради представлена широка колекція живопису, графіки, фотографії, яка налічує понад триста сорок експонатів основного фонду. Художниками галереї було проведено понад 80 виставок у багатьох містах України. Завдяки цьому про наш музей відомо далеко за межами району.

Основу виставки складають роботи художників Членів спільноти «Пулинське земляцтво», а також картини, подаровані авторами з інших міст України. В музеї представлено цінні роботи заслужених художників, лауреатів і діячів мистецтв. Наприклад, Миколи Опанащука, Леоніда Фесенка, Миколи Грибана, Валерія Скрицького і багатьох інших. Художній музей в Пулинах з’явився в 2004 році за ініціативи Члена Національної спілки Художників України Володимира Дзюбенка. З моменту свого заснування музей веде активну виставкову, просвітницьку й екскурсійну діяльність.

Нещодавно тут пройшла виставка Родини Скрицьких, а саме: малярство, гобелен, скло, яка протягом травня відкрита для перегляду.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку: селищний Будинок культури, 2 поверх, вул. Незалежності, 5.

Марія Ващенко, зберігач музейного фонду КУ "Центр культури і дозвілля".« повернутися до списку новин