У День вишиванки – у вишиванках

Дата: 17.05.2018 14:25

Щорічно у третій четвер травня відзначається День вишиванки. Це свято набуло широкої популярності не тільки в Україні, але і за кордоном, адже приурочене нашій національній культурі й традиціям.

Фото без опису17 травня люди у вишиванках прийшли на роботу, навчання й просто гуляли вулицями. Цього дня одягли вишиванки працівники Пулинської селищної ради, районної державної адміністрації, представники Івановицького старостинського округу, вчителі селищної громади, котрі зібралися в Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. на свято «Зоряний олімп-2018», школярі, дошкільнята.

А дехто, гуляючи селищем, вийшов у вишиванках на базар, де, як кажуть, можна і інших побачити, і себе показати. Адже погода – чудова, а день – святковий.