Школярки Пулинської громади – бронзові призерки обласного футбольного фестивалю

Дата: 15.05.2018 14:19

12 травня у селі Глибочиця (Житомирський район) відбувся фінал обласного футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям». У ньому взяла участь команда дівчат «Колос» Пулинської громади, яка здобула третє місце.

За інформацією голови ВФСТ «Колос» Михайла Шакури, який супроводжував команду, наші дівчата виступили вдало. До фіналу вони зіграли внічию зі збірними Житомира та Коростеня.

За 3-4 місце боролися з футболістками Черняхова (призером області), яких перемогли з рахунком 2:1, посівши третє місце.

За команду «Колос» (тренер Роман Павлюк) виступали школярки Вацлавпільської гімназії, Зеленополянського НВК, Чернявської ЗОШ І-ІІ ст., Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. та одна представниця Пулинської ЗОШ.

М. Шакура вітає команду з вдалим виступом і дякує вчителям за належну спортивну підготовку.