Урочистості в Пулино-Гуті та Чернявці

Дата: 10.05.2018 15:15

З нагоди Дня Перемоги 9 Травня відбулися урочистості в Пулино-Гуті та Чернявці. В обох селах проведено мітинги.

Перед присутніми виступила т .в. о. сільського старости Пулиногутського старостинського округу Т. Д. Буковенко, а також  директор Чернявської ЗОШ І-ІІ ст. Р. О. Карнажицька. В урочистостях взяли участь учні місцевої школи та дошкільнята – вихованці Чернявського закладу дошкільної освіти «Золоте копитце» (завідувачка – К.В.Грибан, вихователь – І.О.Запорожець), які майстерно виконали пісню «Україна».

Біля Братської могили (с.Пулино-Гута) та пам’ятника загиблим односельцям (с.Чернявка) згадали імена загиблих бійців та партизанів часів Другої світової війни.

Настоятель храму – ієрей Георгій відслужив упокійну молитву за загиблими 1939-1945 р. Згадав і нинішніх наших захисників, котрі загинули, відстоюючи мир на Донбасі.

Трьом вдовам – Г. І. Корзун, Л. С. Грибан та Н. А. Кабиш Тетяна Буковенко вручила вітальні листівки та грошові допомоги.