У День Перемоги згадали всіх героїв

Дата: 09.05.2018 14:59

Урочисті заходи до Дня Перемоги в Пулинах розпочалися покладанням квітів до підніжжя Монумента Слави. Далі людська колона рушила до селищного кладовища, де знаходиться Братська могила часів Другої світової та похований поряд учасник нинішніх бойових дій на Донбасі Сергій Ковнацький.

Керівництвом району та селищної ради покладено квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. А на кладовищі відбувся мітинг-реквієм. З промовою до присутніх звернувся голова районної ради Анатолій Липко. Він наголосив, що дуже шкода, бо до полеглих у Другій світовій війні приєдналося іще одне перерване молоде життя.

Цьогоріч мітинг був особливо зворушливим, навіть у чоловіків на очі наверталися сльози. Адже біля Братської могили з’явилася свіжа могила нашого односельця, біля якої в зажурі стояла його родина. Чорна хустина матері не могла залишити нікого байдужим. Про це наголосив у своїй промові настоятель Миколаївського храму УПЦ КП отець Сергій Янчук.

Учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. згадали поіменно всіх померлих учасників бойових дій, ветеранів та вдів війни.

Місцеві священики трьох конфесій відслужили поминальну панахиду.

Вела мітинг працівник відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська.

До Братської могили та могили нинішнього героя – Сергія Ковнацького покладено квіти. Це наша людська вдячність за мирне життя та блакитне небо.