У День пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2018 12:35

Уже третій рік поспіль в нашій країні, як і Європі, 8 травня відзначають День пам’яті та примирення. Цього дня ввечері, в Пулинах за традицією біля Пам’ятного Знака збираються люди, аби вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Фото без описуВечірні сутінки тихо опускаються над селищем. Біля Монументу Слави вишикувалась почесна варта школярів. Горить вічний вогонь.

До Монументу крокує людська колона, попереду якої керівництво району та селищної ради. З двох боків сюди наближається учнівська молодь з лампадками у руках та гірляндами. До підніжжя Монументу покладаються квіти, як шана та вдячність тим, хто у далекі 1939-1945 р. захищав Вітчизну від лютого ворога.

Перед присутніми виступили: селищний голова Олександр Гаврилюк, голова райдержадміністрації Віктор Байда, військовий комісар Віктор Тичина, голова районної ВОВ Іван Тимощук.

Учні місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. прочитали вірші, аматори сцени виконали патріотичні пісні.