Дорогі ветерани та жителі Пулинської громади!

Дата: 08.05.2018 15:18

8 - 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Фото без описуТож у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав Батьківщину від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками Вітчизни, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу,

зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують їхні нащадки – нинішні воїни України, які відстоюють її незалежність та територіальну цілісність на Сході.

Слава героям, які в усі часи захищали і захищають нашу Батьківщину! Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

Бажаю всім ветеранам та захисникам Вітчизни міцного здоров’я, благополуччя в родинах, мирного неба.

З повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.