Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Молодь про здоров’я

«Знання про будову і функціонування власного організму потрібні кожній людині незалежно від її посади, освіти чи віку. Кожна людина має навчитися жити так, щоб не заподіяти шкоди ані своєму здоров’ю, ані здоров’ю оточуючих, і завжди пам’ятати, що людина – найвищий продукт природи, але для того, щоб отримати насолоду від скарбів природи, вона має бути здоровою, сильною та розумною». (І. Павлов).

Четвертого травня до Центру дитячої та юнацької творчості з’їхалися команди з освітніх закладів на фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Учні піснями, віршами, гуморесками, театралізованими сценками та танцювальними композиціями пропагували здоровий спосіб життя. Кожна команда намагалася чимось вразити присутніх. Цікаво продемонструвала своє відношення до негативних та позитивних звичок команда «Здорові діти» Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів: намалювавши на чорних повітряних кульках негативні звички, а на кольорових – позитивні.

За підсумковими балами місця розділились так: І місце – команда «Посмішка» (СтароолександрівськаЗОШ І-ІІ ст.), ІІ – «Здорові діти»(Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ – у команди «Живчик» (Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Вітаємо команду переможницю та бажаємо успіхів у обласному етапі фестивалю-конкурсу.

Оксана Василенко, директор Центру дитячої та юнацької творчості

 « повернутися до списку новин