Концерт у селищному Будинку культури

6 травня у Пулинському селищному Будинку культури з нагоди Дня пам’яті й примирення та Дня Перемоги відбувся концерт. Сцена вбрана цвітом каштанів та червоними маками (символ війни), як кров полеглих у Другій світовій. У концертній програмі прозвучали пісенні твори на військову тематику, хореографічні композиції.

Пісні прозвучали у виконанні зведеного хору «Центра культури і дозвілля» селищної ради, народного чоловічого ансамблю «Промінь», хору ветеранів (ВОВ), солістів – Романа Шостака, Івана Грибана, Віктора Саюка, Марини Халімовської, дуету Олени Загацької та Віктора Саюка, тріо у складі Ірини Опанащук, Марини Халімовської, Бориса Оріховського, дуету баяністів Василя Бернацького та Андрія Довгалюка, саксофоністки Олександри Лубчук, Наталії Лубчук і Галини Бойко (школа мистецтв), дитячих хореографічних колективів «Колорит» (керівник Максим Пташнюк), «Сузір»я» (керівник Олена Оріховська), «Непосиди» (керівник Любов Хорощук).

Виступ «Зразкового хореографічного колективу «Колорит» та Ірини Кулаківської з піснею «Перемога, свята Перемога» глядачі сприймали стоячи.

Ведучими концерту були – вчитель Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Плосковітов та випускниця цієї школи, нині студентка Житомирського ДУ ім. І. Франка  Ірина Воробйова.