Продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 05.05.2018 08:56

У центрі Пулин продовжуються роботи з благоустрою: укладається бруківка біля приміщення колишнього універмагу. Торгівельний павільйон перенесено в інше місце (неподалік).

Фото без описуЦі роботи виконують працівники ПП «Сабоміс». «Кілька днів тому ми приступили до праці, - кажуть вони. - Кінцевий результат залежатиме від вчасно доставлених матеріалів та погодних умов. Хочеться, щоб наше селище було ще кращим».

Заступник селищного голови Олександр Макеєнко зазначає, що селищною радою виготовлено робочий проект «Капітальний ремонт благоустрою по вулиці Незалежності, № 2-10 у смт Пулини», загальна кошторисна вартість якого складає 1 млн 490 тис. грн. Реалізація проекту розпочалася у 2017 р. Цього року планується його завершення.