Військовий ліцей ім. І.Богуна проводить набір юнаків

Дата: 03.05.2018 10:39

У 2018 році Київський ліцей проводить набір юнаків на навчання у 8-му та 10-му класах. Право для вступу мають громадяни України, які у поточному році закінчили 7 або 9 класів загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнилося 13-14 років (7кл.) або 15-16 років (9 клас), придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та після його закінчення бажають продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України, куди їм надається пріоритетне право вступу.

Інформуємо вас, що Київський військовий ліцей ім. І.Богуна є загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ст. з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання у юнаків готовності стати офіцерами Збройних Сил України.

День відкритих дверей відбудеться 5 травня з 09 до 14 години за адресою: м. Київ, бульвар Л.Українки, 25.

Інформація за телефонами: (063)370 70 18; (044) 286 17 18.

Більш детальну інформацію про ліцей можна дізнатися на cайті: kvl.mil.gov.ua (посилання на Facebook).

І.Гордійчук, начальник Київського військового ліцей ім. І.Богуна, Герой України, генерал-майорю