«Міс Весна - 2018»

Дата: 02.05.2018 16:49

27 квітня зала селищного Будинку культури засяяла по-особливому. Адже вперше тут проходило свято краси та грації серед учениць 9-11 класів Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Міс Весна-2018».

Скромні й креативні, чарівні й талановиті, привабливі й романтичні, стильні й загадкові, ніжні й харизматичні, вишукані й ерудовані, і просто неперевершені наші дівчата мали змогу проявити свою фантазію і унікальність, талант і шарм. У шести конкурсах: «Візитна картка», «Дизайнерське мистецтво», «Українська вишиванка», «Мій коник» та «Вечірні сукні» змагалися учасниці, а їх було аж 28. Дивлячись на сцену, здавалось, що на очах розквітає весна у всій своїй красі. І ти мимоволі зачаровуєшся її магією.

Глядачі отримали позитивні емоції та гарний настрій, впевнились вкотре, що краса здатна змінювати світ.

Дуже нелегким  і відповідальним було завдання суддів: потрібно помітити в кожній дівчині щось притаманне лише їй.

Тож на завершення свята кожна учасниця отримала стрічку зі своїм титулом. А командне ІІ місце посіли: «Ladies in red» (11-А клас), «Зірки 90-х» (10-Б клас), «Ladies» (9-Б клас), «Business women» (9-А клас). Першість здобули: «У джазі тільки дівчата» (11-Б клас) та «Еволюція краси» (10-А клас).

Незмінним спонсором заходу виступив селищний голова Гаврилюк Олександр Станіславович. Кожна команда отримала солодощі, а «Міс Весна-2018», якою стала Сахневич Аліна, учениця 11-Б класу, отримала вазу для квітів.

Напевно, всі помітили, що після п’ятниці погода явно змінилася, стало по-справжньому весняно, прийшло тепло. Гадаю, що це сталося тому, що у Пулинах відбулося свято справжньої краси і грації. Тож хай квітне у душах весна, хай усміхається всім доля!

Учімося помічати красу довкола і черпати від неї силу!

Директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лисюк З.А.