Олександра Лубчук – переможниця обласного конкурсу «Світ очима дітей»

Дата: 27.04.2018 08:58

25 квітня в м. Житомир проходив І обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей». Лубчук Олександрі, учениці 9 класу Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, випала честь представляти Пулинську громаду на обласному конкурсі.

Фото без описуОкрім відео-ролика, який Саша презентувала як домашнє завдання, вона ще виконувала практичну роботу: «Один день міста Житомир». Зйомки відбувалися на вулиці Михайлівській. Потрібно було відзняти відео, змонтувати його, де була б висвітлена тема.

Олександра із завданням справилася на відмінно та отримала І місце в номінації «Дивовижне поряд».

Щиро вітаємо Олександру з отриманою перемогою. Так тримати і надалі. Не полишати розпочату справу, адже інколи захоплення переростає в справу життя. Тож успіхів тобі!

Оксана Василенко,

директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості».