26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії у бібліотеці Пулинської селищної ради оформлено тематичну викладку: «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…»

Бібліотекар Людмила Пашківська розповідає, що на викладці представлено документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси як кінця 80-их, так і сьогодення. Це видання, в яких описуються події на ЧАЕС у день аварії, подвиг ліквідаторів-чорнобильців, гіркі наслідки катастрофи для України і світу та спроби їх подолання.

До уваги читачів книга М. Загреби «Пропустили Чорнобиль крізь серце», роман В. Яворівського «Марія з полином наприкінці століття», документальна повість Ю. Щербака «Чорнобиль».

З цими та іншими книгами бажаючі можуть ознайомитись у читальній залі бібліотеки.