Оновили Пам’ятний Знак

Наближення травня асоціюється з низкою свят, найбільш значимі з них – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 25 квітня працівники селищної ради розпочали роботи по оновленню Пам’ятного Знака, що в центрі Пулин.

Пам’ятний Знак пошпаклювали і пофарбували. Спеціалістом І категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іваном Кайданюком була внесена пропозиція: виділити силует солдата. До пропозиції – дослухались.

Тепер на вишневому фоні стели чітко видно увіковіченого воїна-визволителя. Залишилося лише відтворити напис (що буде зроблено найближчим часом): «Зупиніться, прохожі! Підійдіть і уклоніть голови перед невмирущою людською мужністю!».