У ліцеї проведено обласний семінар

Дата: 25.04.2018 10:09

24 квітня в Пулинському професійному ліцеї було людно. Тут відбувся семінар педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області.

Учасники семінару оглянули музейні кімнати ліцею, затим побували на відкритих виховних заходах. А саме: «Іменинниця Земля!», що підготували класні керівники – В. В. Черниш, Л. В. Чайківська; «Якщо немає обов’язків – відсутні й права» – класний керівник – О. А. Іщенко; «Пулинський край – земля моїх батьків» – класний керівник – Л. В. Волощук, соціальний педагог – А. В. Омельчук; «Хоробрі серця!» – вихователь – В. Г. Махнаєва, бібліотекар – А. С. Содель, на який були запрошені учасники АТО та військовий комісар РВК.

Фото без описуФото без опису

Цей патріотичний захід проводився в актовій залі гуртожитку. На столі – портрет загиблого земляка, випускника ліцею Сергія Ковнацького, засвічена свічка. Під мотив пісні «Плине кача» учні ліцею відтворили сценку-пантоміму «Виряджала мати сина в АТО».

Перед присутніми виступили учасники бойових дій на Сході, котрі розповіли про військові будні, своїх бойових побратимів. Усі були розчулені. Нікого не залишили байдужими слова пісні:

«А десь там 21-е століття надворі,

Супермаркети, центри, автівки гудуть,

А звідси по українських домівках

В цинку «двохсоті» ідуть.

А десь мама в селі молоко наливає,

Після теплої зливи корови женуть,

А в свіжолакованих трунах додому

Хлопці назавжди ідуть».

Анатолій Срібняк із с. Івановичі, звертаючись до учнів, сказав: «Ми захищали, захищаємо і будемо захищати свою землю. А вам, хлопці, краще б не бачити цього».

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Сергія Ковнацького.

Зі слів викладача ліцею М. М. Опанащука, в учасників семінару залишилися гарні враження. Відмітили високий рівень патріотичного виховання учнів.