Вдалі змагання з шахів та шашок

Спортивні змагання завжди передбачають нові відкриття, знайомства, несподіванки та цікаві моменти. 17 квітня на базі Селянщинського ліцею (Черяхівський район) пройшли змагання з шахів та шашок під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?». Серед шести команд, що взяли участь у змаганнях, були школярі Пулинської громади.

Усі учасники змагань показали хорошу гру, бажання до перемоги. Але завжди є переможці та переможені. ІІІ місце з шахів посів Олександр Боярчук (Чернявська ЗОШ І-ІІ ст..); серед дівчат ІІ місце у Діани Бондарчук (Вацлавпільська гімназія).

Переможцями з шашок серед юнаків став Максим Андрієнко, серед дівчат І місце виборола Людмила Панченко (Максим та Людмила – учні Вацлавпільської гімназії).

У загальнокомандному заліку з шахів місця розподілилися наступним чином:

І місце – Селянщинський ліцей;

ІІ – Пулинська громада;

ІІІ – Черняхівський район.

З шашок команда Пулинської громади посіла перше місце.