Космічні фантазії дітей «Центру дитячої та юнацької творчості»

Дата: 18.04.2018 15:50

13 квітня в місті Житомир проходила ХVІІІ обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії», на яку з’їхалося 27 команд з районів та ОТГ області – це 166 учасників.Фото без опису

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради теж брав участь у виставці-конкурсі. Його представляли такі вихованці: Андрійчук Анастасія та Рижук Валерія – абсолютні переможці в номінації декоративно-прикладного мистецтва; Туровець Анастасія та Кищак Дарина – диплом ІІІ ступеня в номінації образотворче мистецтво.

Команда під керівництвом Подкаури Людмили Миколаївни – керівника гуртків КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» здобула четверте командне місце.

Щиро вітаю команду з перемогою, нехай здійснюються ваші мрії, нових творчих злетів та перемог.Фото без опису

Оксана Василенко,

директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості».